Фото

«Говерла» втретє програла «Азовмашу» і завершила сезон (ФОТО)

Вчора івано-франківська «Говерла» третій раз програла «Азовмашу» у чвертьфінальній серії плей-офф. Цей поєдинок став останнім у сезоні для підопічних Євгена Мурзіна, минулорічних бронзових призерів Суперліги.

Ключовими у грі стали потужна гра лідерів «Азовмашу» Олексія Печерова й Отелло Хантера, кожен з яких відзначився дабл-даблом, а також відсутність центрового «Говерли» Еріка Колмена (він завершив сезон через перелом руки). Вигравши поєдинок із рахунком 79:77, а серію — 3:1, команда з Маріуполя вийшла до півфіналу.

Стартова чверть завершилася нічиєю 17:17. Протягом наступних десяти хвилин команди також грали на рівних, але перед великою перервою вперед вийшов «Азовмаш» 41:43.

По завершенні третьої чверті перевага гостей складала вже одинадцять очок. Але в заключному періоді партнерів за собою повів Маркус Вокер, завдяки активності якого «Говерла» двічі скорочувала відставання до мінімуму — 75:76 та 77:78. Однак у найвідповідальнішу мить американський захисник не реалізував штрафний і не зумів зрівняти рахунок. Врятувати гру не вдалося.

У підсумку Маркус Вокер здобув 31 очко, додавши до них п’ять підбирань і чотири перехоплення. Ярослав Лемик, який через перебір фолів достроково завершив гру, відзначився 15 очками й п’ятьма підбираннями, у Данте Свонсона 13 очок та п’ять перехоплень.