Авто Світ

Виконком обіцяє з 1 січня для дітей бійців АТО безкоштовний проїзд у маршрутках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 29 грудня, на позачерговому засіданні виконкому розглянули питання про перевезення у громадському транспорті Івано-Франківська.

marshr1

Мер Руслан Марцінків розповів деталі прийнятого рішення про безкоштовне перевезення дітей учасників АТО у громадському транспорті міста.

“Вже з 1 січня діти учасників АТО не платитимуть за проїзд. З 1 липня також ми плануємо запровадити електронний квиток, – сказав Марцінків. – Це дозволить краще вести облік не тільки за проїздом пільговиків, а й загалом за проїздом усіх пасажирів”.

За його словами, на день кожна дитина матиме чотири квитки – їздити можна з 7:00 до 19:00.

“Це дуже важливо для батьків, які не можуть заробити на проїзд для своїх дітей. Якщо у сім’ї одна дитина, то на маршрутки вона витрачає мінімум 4 грн. на день. Якщо ж дитини дві – то 8. Перевізники погодилися на це, тариф на проїзд не збільшуватимуть. Я дякую перевізникам, що знайшли формулу, по якій безкоштовний проїзд для таких дітей буде існувати”.

Перевезення здійснюватимуть без компенсації перевізниками, додав Михайло Смушак, директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Безкоштовно діти бійців їздитимуть у будні, окрім вихідних та канікулярних днів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні