Авто Акцент Гроші

Власники елітних авто поповнили бюджет області на 1,8 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Найбільші суми податку сплатили власники елітних автомобілів міста Івано-Франківська – 898,6 тис грн.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, з початку року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло майже 1,8 млн грн транспортного податку, інформує Репортер.

Фото ілюстративне

Зокрема, до місцевих скарбниць надійшло 817,1 тис грн податку за елітні автомобілі від фізичних осіб-підприємців та 938,7 тис грн цього платежу перерахували юридичні особи.

Найбільші суми податку сплатили власники елітних автомобілів міста Івано-Франківська – 898,6 тис грн та міста Коломия – 156,2 тис грн, Надвірнянського – 138,8 тис грн та Богородчанського району – 55,2 тис грн.

Нагадаємо, об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

“Тобто, у 2020 році підлягають оподаткуванню транспортним податком легкові автомобілі з 2015 року випуску, середньоринкова вартість яких становить понад 1 771 125 грн. Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2020 році, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України”, – йдеться в повідомленні.

Ставку податку встановлено з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Транспортний податок сплачується юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.