Авто

У Татарові на важливому перехресті встановили світлофори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Світлофори у селі Татарів встановили на т-подібному перехресті автодоріг Н-09 “Мукачево – Львів” та Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський”. Про це повідомив голова Ворохтянської громади Олег Дзем’юк.

У Татарові на важливому перехресті встановили світлофори

Останні роки кількість туристів, а з ними й машин, все збільшувалася, – йдеться у дописі. – На цьому перехресті спричинялися затори, перейти на інший бік дороги, виїхати на авто з боку Ворохти було складно й небезпечно. А тому регулювання руху за допомогою цих світлофорів стало необхідністю, особливо під час туристичного зимового сезону.

Читайте: Начальник відділу освіти Верховинщини має заплатити по 250 тис грн вчительці та директорці школи в Ільцях

У Татарові на перехресті встановили світлофори

Певний час світлофори працюватимуть у тестовому режимі, а згодом – запрацюють повноцінно.

Читайте: Поліція, пожежна і швидка – в Зеленській громаді відкрили Центр безпеки

За словами голови громади, втілення цього проєкту здійснюється у рамках співпраці Ворохтянської селищної ради та Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області. Проєкт світлофорного об’єкту виготовили коштом Ворохтянської селищної ради, а фінансування монтажних робіт – за рахунок коштів із державного бюджету.

Висловлюємо подяку за допомогу та сприяння керівнику Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області Василю Буджаку та його заступнику Михайлу Новосільському, – пише Олег Дзем’юк.

Читайте: У Франківську відбулася прем’єра фільму, який зняли школярі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.