Авто

У Франківську запрацює каршерінг – послуга спільного користування авто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську запроваджують експериментальну послугу спільного користування автомобілями – каршерінгу.

Про це повідомила франківська ініціатива Øresund: транспортні рішення, передає Репортер.

Шерінг автомобілів — нове явище для Франківська, а в Україні каршерінг існує тільки в Києві, Дніпрі та Одесі.

«Наразі ми відкрили лише реєстрацію, а бронювання авто буде доступно вже з четверга. Ми стартуємо з одного автомобіля, але пізніше будуть додаватися й інші. На початку спільне користування авто буде доступне лише користувачам, що мають відношення до Promprylad.Renovation — резидентам, працівникам, тощо», – інформують організатори послуги.

Зменшення автомобілеволодіння — це ключова ціль нового сервісу. Відповідальність та раціональне споживання ресурсів — можливість зробити світ трошки кращим та більш придатним для життя, вважають вони.

Автори сервісу – нещодавно створене ТОВ «Оресунд», співмешканці по коворкінгу на Промприладі. Його перший продукт у сфері сталої мобільності у Франківську має назву IFsharing.

Користувачі системи в підсумку будуть мати доступ до декількох автомобілів (сучасних, безпечних, чистих, заправлених), оплачуючи лише час користування і не переймаючись всім решта. База автівок – на Промприладі.

Пізніше будуть додаватися ще автомобілі, і не тільки автомобілі, обіцяють також інші транспортні засоби.

Зареєструватися та подати заявку можна тут.

«Наш продукт перебуває на стадії MVP (Minimal Viable Product), тому ми будемо додавати фічі і виправляти баги по ходу користування. Наше припущення зараз таке, що аудиторія Прому – це якраз ті прогресивні і відкриті до нового люди, які захочуть стати Early Adopters нового сервісу, розуміть екологічну, соціальну та економічну цінність шерінгової економіки, та допоможуть нам розвивати наш продукт і виходити на ринки», – додають автори IFsharing.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні