Авто

На Франківщині пояснили, від чого залежать ціни на послуги сервісних центрів МВС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вартість послуг територіальних сервісних центрів МВС залежать він ціни бланків та іншої продукції, яка надходить до них із Києва. Про це розповів в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області Дмитро Кушнірчук у вівторок, 9 лютого.

До теми. На Франківщині водії можуть перевірити залишки спецпродукції у місцевих сервісних центрах

kushnirchuk_dmytro

Так, заміна посвідчення водія коштує 201 грн. Складення іспиту та оформлення нового посвідчення коштує 227 грн. У ціну входить вартість бланку посвідчення водія та надання платних послуг при провеленні іспиту.

“Вартість послуги залежить від ціни бланку, який нам надсилають з Києва, — пояснює Дмитро Кушнірчук. — Раніше бланки коштували і 147 грн., і 298 грн. По якій ціні нам надходить спецпродукція, по такій ми її реалізовуємо. Жодної націнки немає”.

Реєстрація автомобіля з номерними знаками і свідоцтвом про реєстрацію вартує близько 500 грн. Номерні знаки станом на сьогодні коштують 103,50 грн.

У листопаді 2015 року водії отримали і безкоштовний “бонус”. Раніше для оформлення покупки автомобіля треба було робити довідку-рахунок, вона була платною. Платили близько 500 грн. Тепер працівники сервісних центрів засвідчують договори купівлі-продажу. Вони є безкоштовними.

Нині в Івано-Франківській області діють три територіальних сервісних центри МВС: в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні