Авто

Конкурс перевізників у Франківську таки відбудеться, але зі змінами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 20 жовтня, в Івано-Франківську таки відбудеться конкурс на нові маршрути громадського транспорту. Івано-Франківський міський суд частково задовольнив заяву виконкому у справі за позовом перевізника Мирона Гнатіва, який домагався скасування конкурсу на пасажирські перевезення у місті, повідомляє Курс.

До теми. Франківський МВК просить суд дозволити конкурс перевізників

marshr[1]

У заяві до суду виконком категорично заперечив проти позову Гнатіва і вимагав скасувати ухвалу від 13 жовтня на забезпечення позову. Нагадаємо, цією ухвалою було призупинено проведення конкурсу на міські автобусні маршрути, результати якого мерія планувала оголосити вже завтра, 20 жовтня.

Суд частково задовольнив заяву виконавчого комітету. Відтак, по тих маршрутах, які обслуговує позивач (№32, 56, 61, 40) суд залишив ухвалу чинною: на конкурс їх не виноситимуть. Що стосується усіх інших маршрутів, договори по яких завершуються цього року, а також нових маршрутів – вимоги виrонкому задоволено. Отже, конкурс на ці маршрути таки відбудеться. Його результати оприлюднять сьогодні, 20 жовтня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: