Акцент Соціум

МОЗ готується до другої хвилі коронавірусу – у Європі вже почалася

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Міністерстві охорони здоров’я готуються до другої хвилі поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Про це повідомляє Репортер із посиланням на УП.

Фото ілюстративне

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу у вівторок, 4 серпня, повідомив, що тенденції поширення коронавірусної хвороби у світі не є позитивними, і сьогодні в Європі розпочинається друга хвиля. Починається зростання випадків коронавірусної хвороби у Німеччині, Швейцарії, значно зростає кількість випадків в Іспанії.

Читайте: Прикарпаття знову серед лідерів за добовим приростом хворих на COVID-19

“Тому ми повинні бути готовими до збільшення кількості випадків. І ми прогнозуємо, що в Україні може бути збільшення кількості випадків коронавірусної хвороби саме під час епідсезону на грип і ГРВІ, з жовтня до квітня”, – каже санлікар.

Ляшко наголосив, що міністр охорони здоров’я розробив доручення обласним державним адміністраціям: підготувати ліжковий фонд до можливого збільшення грипу і коронавірусної хвороби, поєднання цих інфекцій.

“Ми повинні підвести кисень до ліжок у відведеному ліжковому фонді, ми повинні забезпечити вірусними препаратами, засобами індивідуального захисту. Ми повинні підготуватися, поки в нас є час. Наразі система охорони здоров’я з лікарнями першої хвилі й другої хвилі справляється з навантаженням, але ми прогнозуємо збільшення кількості випадків COVID – тому закликаємо дотримуватися протиепідемічних заходів, вакцинуватися від інфекційних хвороб і виконувати всі обмеження, які стосуються тієї чи іншої зони на території нашої держави”, – підсумував Ляшко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.