Війна Спорт

Франківське “Прикарпаття” вибороло перемогу в “Альянсу” (ФОТО)

Перше коло чемпіонату франківська команда завершила домашньою перемогою над одним із лідерів Першої ліги, впевнено перегравши «Альянс» із Сумщини.

Про це інформує Репортер із посиланням на Facebook сторінку “Прикарпаття”.

“Справжнім героєм матчу став нападник господарів Роман Барчук, на рахунку котрого два забиті м’ячі та результативна передача. На 17-й хвилині 90-й номер «Прикарпаття» асистував Івану Сондею, котрий і відкрив рахунок – 1:0. Згодом Барчук сам заробив і чітко реалізував 11-метровий – 2:0”, – йдеться в дописі.

На 60-й хвилині після активного пресингу на чужій половині нападник франківців оформив «дубль», розстрілявши вже порожні ворота – 3:0. Втім останнє слово у цій грі було за гостями, і на 65-й хвилині після флангової передачі Костянтин Ярошенко відквитав один м’яч – 3:1.

Домашню серію з трьох поспіль матчів підопічні Олега Рипана розпочали доволі вдало і після успіху з «Альянсом» піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці.