Афіша

Франківцям покажуть фотовиставку “За полярним колом”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

16 липня о 18:00 у Фортечній галереї «Бастіон», що в Івано-Франківську, відбудеться відкриття спільної фотовиставки двох авторів Лесі Данилюк та Андреаса Едлера під назвою «За полярним колом».

PFfGd-PexOk

Представлені на виставці фотографії були зроблені в період полярної ночі в Норвегії на Лофотенських островах, які знаходяться вже за Полярним колом. Вони показують доволі незвичний і рідкісний для цієї пори ландшафт Лофотенських островів, так як були зроблені в особливий для цієї частини Норвегії час – кінець 2013 початок 2014 років. Та зима стала для Норвегії найтеплішою за останні 30 років. Відповідно, за полярним колом в кінці грудня температура коливалася завжди близько нуля і зовсім не було снігу.

Безсніжні скелясті гори та глибокі сутінки створють дуже тиху і сонну атмосферу, яку дуже точно передають роботи авторів. Монументальна краса природи ще більше підсилюється поодинокими хатками і віддаленим світлом містечок. Фотографії, представлені на виставці, дуже точно передають цю атмосферу,- коли немає ні дня, ні ночі. Коли час зупинився.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні