Афіша

У Коломиї покажуть фільм про Сковороду та проведуть барокову майстерню співу та пластики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коломиян та гостей міста запрошують на перегляд фільму про мандрівний театр та Сковороду, а також на майстерню барокового співу та пластики.

фільм про Сковороду

Показ фільму-подорожі «Вісь Сковороди» відбудеться у п’ятницю, 18 листопада, о 18:00 в публічній бібліотеці за адресою бульвар Лесі Українки, 7.

Це фільм-подорож про мандрівку та гастролі львівського театру УКУ «На Симонових стовпах» із виставою «Убогий Жайворонок» Харківщиною та Полтавщиною, та про пізнання духу Сковороди в дорозі та грі. Впродовж літа 2021 актори занурювалися у тексти Григорія Сковороди й намагались приміряти на себе його мандрівний дух. З цієї подорожі кожен повернувся додому цілком іншим, кожен – по-своєму.

Читайте також: У Коломиї відкрили малу філармонію, збирають світових зірок, помагають армії та рятують «Сокіл» (ФОТО)

Це чудова нагода відкрити для себе Сковороду та дух мандрівної людини, згадати і побачити місця до повномасштабної війни і навіть на мить стати частинкою театру, – кажуть організатори події.

Після показу можна буде поспілкуватися з учасницями проєкту мандрівної майстерні та акторками Вірою Ганчар та Діаною Горбань, з режисеркою фільму Анною Ютченко та режисером вистави «Убогий Жайворонок» Євгеном Худзиком.

На подію треба зареєструватися – тут.

фільм про Сковороду

У суботу, 19 листопада, о 13:00 можна буде відвідати майстер-клас бароковиго співу та пластики в музеї писанкового розпису (вул. Чорновола, 43б)

У першій частині лабораторії спробуємо разом СпівБути у барокових піснях. До слова, автором декотрих з них вважають саме Григорія Сковороду, якому вже раніше ми присвятили проєкт «Вісь Сковороди» і ювілей якого цьогоріч все ще святкуємо! У другій же частина нашої майстерні досліджуватимемо тілесну пластику доби бароко. Для цього зануримось у світ скульптур Йогана Пінзеля та спробуємо по-акторськи оживити їх – з допомогою інструментарію нашого тіла, – розповідають організатори.

Опісля майстерні нас чекає невеличкий сюрприз у національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття – скульптура Йогана Пінзеля. А що це за скульптура – ми дізнаємося і спробуємо її відтворити тілом і голосом.

Вхід вільний, але треба зареєструватися тут.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.