Афіша

Франківців запрошують на перегляд документального фільму про булінг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 30 січня, о 16:00, у Центральному корпусі ІФНМУ покажуть документальну художню стрічку «Булер», зняту в США. У фільмі відкривається болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу.

Перегляд організовується Івано-Франківським національним медичним університетом спільно з студентською організацією ЄМSА, інформує пресслужба університету.

Одразу після завершення перегляду відбудеться обговорення стрічки, де розповідатимуть, що таке булінг та кібербулінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка. А також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що їм також потрібна допомога.

На обговоренні буде присутня Олена Пітик, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ.

Показ фільму відбудеться за підтримки громадської організації «СТАН».

Детальніше про фільм:

Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі. У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.