Афіша

Франківців кличуть на зустріч з психологом реабілітаційного центру UNBROKEN Павлом Козаком

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківців запрошують на зустріч з обміну досвідом із соціальним психологом та тренером-наставником Національного реабілітаційного центру UNBROKEN Павлом Козаком.

Зустріч відбудеться о 12:00 у середу, 17 січня, у конференц-залі на “Промприлад.Реновація”.

Франківців кличуть на зустріч з психологом реабілітаційного центру UNBROKEN Павлом Козаком

Від початку повномасштабного вторгнення реабілітаційний центр UNBROKEN працює з військовими та цивільними, які постраждали через російську агресію. За цей час тут пролікували більш як 15 тисяч поранених українців. У центрі встановлюють та виготовляють протези, а також займаються фізичною та психологічною реабілітацією.

На зустрічі будуть говорити про соціальну адаптацію людей, які безпосередньо стикнулися з війною, психологічну підтримку під час лікування та про те, що потрібно врахувати для створення справді безбар’єрних просторів.

Вхід на подію вільний за попередньої реєстрації.

Зустріч з обміну досвідом з психологом реабілітаційного центру проводить платформа «Тепле Місто» на замовлення Фонду Промприлад в межах проєкту «Коворкінги та дитячі установи, створені для батьків з особливим акцентом на жінок та їхню участь у економічній діяльності».

Читайте: Сором за щастя. Як не відчувати провину за приємні миті під час війни

Цей проєкт створений Фондом Промприлад завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні» у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Читайте: Foodoteka: що там їсти і як проєкт розвиватиметься далі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.