Афіша Світ Фото

31 грудня – прем’єра новорічної комедії, у якій зіграв франківський актор Роман Луцький

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 31 грудня, в Івано-Франківську відбудеться прем’єрний показ української новорічної романтичної комедії “Тепер я буду любити тебе“, у якій зіграли Ольга Сумська, Богдан Бенюк, а також молодий актор облмуздрамтеатру Роман Луцький.

До теми. Роман Луцький: “Любити те, що ти робиш, – це диво”

poster_5669c8078d656

Сеанс відбудеться о 15:50 у театрі кіно “Люм’єр”, що на вулиці Грушевського, 3. Передпродажу немає, то ж квитки можна буде придбати лише у день показу.

Ціна квитка — 35 грн.

Давайте підтримаємо українське кіно та прийдемо на прем’єрний показ в останній день року! Новорічна комедія – те, що треба напередодні свята!

Сюжет
Мішель – модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову – красуня-дружина йде до іншого…

photo_5669c2d9863f0

Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство з дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм.

До теми. Наші у кіно

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.