Соціум

До Калуша з початку війни релокувалися 28 підприємств

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуська громада з початку повномасштабного вторгнення прийняла 28 релокованих промислових підприємств. Більшість – з Харківщини. Про це розповів міський голова Андрій Найда, пише Репортер.

Читайте: Люди й гори. Як у Франківську ініціатива з адаптивним одягом для поранених переросла у проєкт з реабілітації «Петрос»

До Калуша з початку війни релокувалися 28 підприємств

Загалом минулого року громада отримала 8 млн грн ПДФО від переміщених фірм, а також 1,5 млн грн від оренди землі.

За словами Андрія Найди, деякі великі підприємства, близькі до зони бойових дій, продовжують звертатися з наміром будувати великі виробничі потужності у громаді. Для того, щоб привабити підприємців, у громаді планують збудувати індустріальний парк.

Ми уже маємо погодження індустріального парку, – каже Андрій Найда. – Плануємо, що туди будуть заходити так звані еко-індустріальні підприємства, тобто такі, що не шкодять навколишньому середовищу. Попередньо – планує заходити завод по виготовленні скла.

Читайте: Знайти сенс міста. У Франківську працюють над стратегічним баченням розвитку громади

Також з початку повномасштабної війни Калуська громада прийняла 14 тисяч внутрішньо переміщених українців. Зараз тут мешкає близько 5 тисяч ВПО.

Для них у громаді уже побудували три прихистки: у Калуші, Боднареві та Мостищі. Найближчим часом, за підтримки іноземних донорів, планують відкрити ще один – у колишньому дитсадку «Зірочка».

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.