Фото

В Івано-Франківську презентували проект дистанційної туристичної освіти (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Івано-Франківська прибула делегація керівників і координаторів проекту WeNeT із впровадження мережі електронної дистанційної освіти для підвищення кваліфікації в галузі туризму в Україні, Білорусі та Грузії. Проект реалізується в рамках програми Європейського Союзу ТЕМРUS. У ньому беруть участь 29 вищих навчальних закладів із восьми європейських країн. Презентація проекту відбулася сьогодні у конференц-залі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Університет долучився до участі в цьому проекті торік. Координатор проекту WeNeT професор німецького університету Падеборн Альбрехт Штайнеке відзначив, що університет став важливим і надійним партнером. «Мета нашого проекту — допомогти тим, хто працює в туристичній галузі, підвищити свою кваліфікацію, отримати нові знання, щоб у кінцевому результаті надавати ті послуги, яких очікують потенційні клієнти, — говорить Штайнеке. — Сьогодні є технічні можливості навчатися і підвищувати свою кваліфікацію людям, котрі живуть у віддалених регіонах, у дистанційному режимі. А вчитися потрібно впродовж усього життя».

Як розповів на презентації координатор, директор Інституту туризму професор Володимир Великочий, для реалізації проекту Євросоюз виділить університету 80 тисяч євро. Близько 50 тисяч навчальний заклад уже отримав. На ці кошти придбали комп’ютерну техніку, потужний сервер, літературу, в тому числі в електронному форматі, а значна частина коштів спрямовується для стажування викладачів. З боку Прикарпатського університету залучено 12 учасників з Інституту туризму та чотири працівники центру інформаційних технологій і кафедри інформатики.

В університеті також розробили чотири дистанційні курси — з культурного туризму, сільського і зеленого туризму, з організації туризму і технології туризму. Вони розраховані на тих, хто хоче стати фахівцем у галузі туристичної індустрії або підвищити свою кваліфікацію. Зокрема, в рамках курсу «Культурно-історична спадщина карпатського єврорегіону» пройшли навчання близько 200 студентів, які вже зуміли протестувати свої знання, визначити рівень засвоєння цього предмету.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.