Відео

Фотобієнале “Природа 2010” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

День охорони навколишнього середовища на Прикарпатті — це не лише низка екологічних заходів, а й масштабна фотовиставка. її назва — “Природа”. Окрім майже сотні робіт на екологічну тематику, які експонують на “Природі 2010”, у однойменному конкурсі взяла участь майже тисяча світлин. Їх автори — фотомитці з усієї країни.

Організатори кажуть — Природа, яку проводять вже 9-й раз, стала своєрідною візитівкою краю. Цьогоріч, каже Микола Калитчук, Природа відзначилась нововведенням — відбір фотографій здійснювався у електронному варіанті. Тож на друку багатьох світлин зекономили.

Чільне місце серед конкурсних робіт посіли “Криза” і “Дух Великого Норду”. Їх автор — Володимир Лапшин з Донеччини. Каже, екологія їхнього краю — це уся таблиця Менделєєва. Серед такого жахіття, зізнається фотомайстер з 40-літнім стажем, намагається відшукати прекрасне.

Серед подарунків, якими нагородили переможців, чимало корисних. Це штативи, об’єктиви та інший професійний реманент. Тим часом усі гості Природи вирушають на фотопленер до Карпат — шукати нові неповторні кадри.

Write A Comment