Спорт

У Франківську перекриють вулиці через чемпіонат зі спортивної ходьби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 23 по 24 березня в місті пройдуть змагання зі спортивної ходьби.

Щорічно у жовтні Франківськ приймає чемпіонат України та міжнародні змагання зі спортивної ходьби – кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Зважаючи на вдале проведення та високий рівень організації минулорічних змагань, Федерація легкої атлетики України довірила нашому місту проведення ще й зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби, інформує прес-служба Франківської міськради.

Траса змагань буде пролягати по вулиці Незалежності: на ділянці від кінотеатру «Космос» до перехрестя вулиць Мельника – Франка. Там перекриють рух транспорту: 23 березня з 08.00 год. до 15.00 год., 24 березня з 08.00 год. до 14.00 год.

Івано-Франківськ прийматиме найкращих легкоатлетів-скороходів зі всієї України. Серед них і франківчани – Валерій Літанюк і Христина Юдкіна, яка поставила рекорд України на дистанції 35 км.

“Загалом очікуємо на приїзд більше 200 учасників. У перший день змагань відбудуться старти на дистанціях 35, 10, 5, 3 та 2 км серед чоловіків і жінок. У неділю, 24 березня, стартують змагання на 20 км, то ж чекаємо переможних стартів від наших спортсменів,” – каже директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Ці змагання стануть відбірковими до Кубку Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться у травні у литовському місті Алітус.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.