Спорт

У франківській школі №28 відкрили футбольний майданчик (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ще один сучасний футбольний майданчик з’явився у Івано-Франківську. 30 листопада відкрили нове спортивне поле зі штучним покриттям у школі №28, що на вулиці Чорновола.

Попри сніг на вулиці, не втрималися, щоб не зіграти в м’яча навіть депутат Андрій Грималюк та міський голова Руслан Марцінків.

За словами депутата міської ради від цього округу Андрія Грималюка, такий майданчик був тут справді необхідним, йдеться на сайті міського голови.

«Мало хто знає, але саме позаду цієї школа ще 10 років тому встановили перший в нашому місті майданчик зі штучним покриттям. Але тоді його швидко знищили, адже гравці з усього міста їздили сюди. Та зараз все змінилося, місто розвивається. Тепер таких сучасних майданчиків є багато й дуже приємно, що один з них біля 28 школи», – розповів депутат.

На облаштування майданчика місто отримало державну субвенцію, також додали кошти з міського бюджету й спільними зусиллями завершили роботи.

«Цей майданчик – один з тих вдалих прикладів співфінансування з міського та державного бюджетів. Я вважаю, це правильно – розвиток таких майданчиків. Адже спорт – один з наших пріоритетів», – зауважив депутат міської ради Степан Руднян.

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що це вже 9 спортивний майданчик, який відкрили в місті цього року.

«Я переконаний, що кожна школа в Івано-Франківську повинна мати спортивний майданчик: для футболу, волейболу та баскетболу. Тут ми облаштували штучне поле для гри у футбол. Адже в школі сильна жіноча команда з футболу. В перспективі такий сучасний спортивний майданчик матиме кожна школа міста», – підсумував Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.