Франківець Роман Процик у Норвегії потрапив у ТОП-100 тріатлоністів

Минулими вихідними франківець Роман Процик потрапив у ТОП-100 на Isklar Norseman Xtreme Triathlon.

У суботу, 4 серпня, Процик фінішував у найскладніших змаганнях тріатлоністів у Норвегії, пише sport.ua.

Роман  показав час 14 годин 23 хвилини 17 секунд і став дев’яностим із 250 учасників Ironman Isklar Norseman Xtreme Triathlon.

Читайте: Куди біжать франківці: три історії марафонців

Цікаво, що за п’ять днів до того Роман Процикі взяв участь у  Ironman Switzerland  у Швейцарії, зміг відновитися і стартувати у Норвегії.

Нагадаємо, змагання Ironman складаються із трьох етапів без перерви: плавання на 2,4 милі (3,86 км) на відкритій воді, заїзду на велосипеді – 112 миль (180,25 км) і повного марафонського забігу – 26,2 милі (42,195 км).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні