Соціум

В Україні можуть оголосити епідемію кору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що Міністерство охорони здоров’я до кінця тижня підготує документи для скликання спеціальної комісії щодо розгляду питання необхідності оголошення епідемії кору в Україні, пише Interfax-Україна.

“Міністерство охорони здоров’я не оголосило епідемію: зараз є спалах кору. Ми зараз дивимося, які є показники, чи перейде він на рівень епідемії”, – сказала Уляна Супрун журналістам після засідання уряду в середу.

За її словами, для того, щоб оголосити епідемію, необхідне підтвердження низки показників, серед яких не тільки рівень захворюваності та смертності. Також Уляна Супрун зазначила, що рішення про оголошення епідемії ухвалює спеціальна комісія.

“Щоб оголосити епідемію, ми маємо скликати спеціальну комісію, яка це робитиме. Ми до кінця тижня збираємо всі юридичні документи, щоб могли зібрати цю комісію і розглянути, час уже оголошувати епідемію”, – додала в. о. міністра.

За словами Супрун, у разі оголошення епідемії міністерство має більше повноважень із закупівлі більшої кількості вакцин, розширення списку осіб, які можуть отримувати вакцину.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.