Соціум

У Франківську 115 учасників рятувальників позмагались за звання найкращого пожежника (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську 20 липня вперше відбулися змагання серед підрозділів управління ДСНС в області на звання «Кращий пожежний-рятувальник Прикарпаття» за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge».
За звання найкращих пожежників змагалися 23 команди рятувальників із Прикарпаття у складі 115 чоловік, пише прес-служба Франківської ОДА. Змагалися спортсмени у індивідуальних забігах, забігах у форматі «Тандем» та «Естафета». У змаганнях взяли участь не тільки чоловіки, а й жінки-рятувальниці та діти.

Метою змагань є підвищення рівня майстерності та оперативної готовності до дій за призначенням і визначення фізичного рівня особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.

Змагання «Firefighter Combat Challenge» були започатковані у США в 1974 році. Наразі дані змагання проводяться у США, Європі, на Близькому Сході, а з 2017 року – на території України.

«Ситуація змагань так само наближена до реальності і розвиває у бійців пожежної охорони фізичну силу, вправність, навчає оперативно орієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди, прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації. Переконаний, ці змагання стануть ще одним підтвердженням готовності пожежників прийти на допомогу людям», – сказав Роман Маланій, керівник апарату ОДА.

Учасники змагань підіймалися по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, укладали рукавні скатки у контейнер, пеерміщували ударами кувалди балку вагою 72,5 кг. Також рятувальники показували свої сили у заливці мішені влучним «пострілом» з пожежного рукава та під час «евакуації» потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів.

Найвправніших визначали у номінаціях: індивідуальні забіги, командні естафети, а також тандеми. Перемогла команда частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області. Друге місце взяли рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка. Третє місце посіли працівники Державної пожежно-рятувальної частини №14 м. Косів. Переможців нагороджено грамотами та кубком.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.