Соціум

У Франківську «Карітас» видав обладнання для підприємців-початківців (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 18 липня, обладнання отримали перші 8 учасників гранту, які успішно захистили свої бізнес-плани.

Розмір гранту становить 650 євро. Видача обладнання триватиме два місяці.

«Церква старається допомогти людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. І ми шукаємо шляхи дати не одноразову допомогу, а забезпечити їх розвиток, – говорить отець Володимир Чорній. – Після видачі обладнання ми будемо моніторити їх успіхи і допомагати, аби їм вдалося успішно реалізувати свої бізнес-плани».

Загалом обладнання за бізнес-грантами отримають 37 учасників. Серед них не лише проекти з виробництва, а й для навчання. Чорній додає, що був також і конкурс бізнес планів з малого підприємництва. Їх нагородження відбудеться згодом.

«Один з наших успішно працює на СТО, інший має бізнес з вирощування ягід, є жінки, які заробляють на життя вишиванням”, – каже Володимир Чорній.

Підприємці-початківці також пройшли навчання – тренінги та консультації. Серед тих, хто успішно захистили бізнес-плани, – внутрішньо переміщені особи, учасники АТО і місцеві мешканці.

«Ця програма дає можливість реалізуватися в цьому житті і стати корисним, – говорить Олександр Доронюк, боєць 128 бригади. – Я писав проект на основі бізнесу свого колеги. У мене буде сушильна камера доя обробки деревини. Карітас допоміг з купівлею котла, який подає пар в систему, нагріває сушку і таким чином сушить дерево».

Доронюк каже, що має троє дітей, тому ця справа буде додатковим заробітком до основної роботи. Чоловік працює маркетологом.

Інна Денисова переїхала до Франківська з Донецьку у 2015 року. За освітою – вчителька хімії, тому писала проект з он-лайн-репетиторства. Доля реалізації проекту отримала ноутбук і графічний планшет для наочної демонстрації матеріалу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.