Соціум

У Долині розпочали будувати тротуар на вулиці Чорновола

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники КП «Комунгосп» Долинської міської ради розпочинають будівництво тротуару по вулиці  Чорновола, 6 та продовжують  влаштування  тротуарної доріжки по вулиці Підлівче. Про це повідомляє прес-служба Долинської міської ради.

Окрім тротуару, виконують роботу з благоустрою  по вулиці Замковій та косять траву  по  вулиці Міцкевича. Електрики «Комунгоспу» здійснюють плановий технічний огляд підстанцій  мережі вуличного освітлення міста.  тротуар

Також комунальники встановлюють  дорожні знаки по вулиці Шептицького, а на  вулиці Заводській обрізають гілки  аварійного  дерева.

КП «Управління комунального майна» Долинської міської ради повідомляє, що триває виконання  робіт  підрядниками:

ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон” – виконують роботи з  утеплення цоколів за адресами: Полуванки, 30а, Обліски, 2, Грушевського, 26в, Полуванки, 30, Грушевського, 1б, Грушевського, 5, Грушевського, 6, Пушкіна, 6, Пушкіна, 7.виконують роботи з встановленя  котельні ДНЗ “Зірочка”.

ТзОВ “Планета здоров’я-Т” виконують роботи з утеплення фасаду та цоколя за адресою Пушкіна, 4а, Довбуша, 2а, утеплення фасаду за адресою Пушкіна, 2а.

ТзОВ “ЕкоПрофі” завершують роботи з утеплення цоколя та влаштування відмостки в ДНЗ “Зірочка”. Також виконують ремонт залізобетонних плит пожежних виходів, ремонт сходів ДНЗ “Золота рибка”, внутрішні роботи ДНЗ “Сонечко”. Триває виготовлення кошторисної документації на ремонт внутрішніх приміщень та ремонт покрівлі приміщення по вул. Промислова, 5.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.