Соціум

Польща – тренд серед українських абітурієнтів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З кожним роком все більше і більше країн відчиняють свої двері для абітурієнтів з України. Освіта в Польщі для українців стала приємним продовженням шляху отримання знань після школи. Навчання в Польщі – новий тренд, який привертає до себе увагу великої кількості батьків та дітей.

Різні університети Польщі готові надати можливість отримання як і вищої освіти, так і середньої. Також гарною новиною є те, що в польських ліцеях, коледжах та гімназіях є можливість безкоштовного навчання.

Польські ВНЗ пропонують цікаве різноманітне навчання, яке включає в себе:

 • можливість навчання англійською мовою;
 • відвідування різноманітних додаткових занять для саморозвитку (спортивні секції, факультативні зустрічі, співи, стрільба і ін.)
 • можливість індивідуального навчання;
 • можливість безкоштовної освіти з отриманням стипендії;
 • навчання в нових комп’ютерних класах та лабораторіях;
 • цікаві практики;
 • можливість спілкування з цікавими людьми з обраної спеціальності;
 • участь у конференціях та виставках;
 • можливість самостійної роботи в бібліотеках з великою кількістю різноманітної цікавої літератури.

Життя в Польщі перестало бути проблемою для українських студентів. Університети надають місця в гуртожитках, а також їдальні і кафетерії з доступними цінами. Також в містах Польщі доступні ціни на оренду житла на будь-який проміжок часу. Польский студентський квиток включає в себе велику кількість пільг: дешевий проїзд не тільки в громадському транспорті, а й на міжміські автобуси та потяги, знижки в багатьох кафе та магазинах.

Прийшов. Побачив. Став студентом

На 2018 рік процедура вступу в польські навчальні заклади перестала бути чимось складним та невідомим. Завдяки Slavic Language Center цей процес став доступним для кожного. Все що вам потрібно зробити – це:

 1. Вибрати зручні для вас дату і час для безкоштовної консультації, просто зробивши дзвінок або відвідавши сайт.
 2. Зустрітися з представником Slavic Language Center для отримання відповідей на кожне ваше питання та докладної інформації про кожен ВНЗ Польщі, який вас цікавить.
 3. Укласти умову з компанією.
 4. Підготувати необхідні документи для вступу.
 5. Пройти підготовчий курс з польської мови та здати екзамен. Або отримати сертифікат, підтверджуючий знання мови, в разі навчання англійською.
 6. Отримати підтвердження з навчального закладу, скласти документи на отримання візи.
 7. Отримати відповіді на організаційні питання (організований виїзд до Польщі, заселення і ін.)

Comments are closed.