Соціум

На Прикарпатті стартує конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
1 червня стартує 11 обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Через карантин проведення конкурсу довелося відтермінувати, однак органи місцевого самоврядування все ж зможуть претендувати на кошти обласного бюджету для реалізації своїх проєктів та програм.

Проєктні заявки прийматимуться за чотирма напрямками. Як і в попередньому році в пріоритеті: розвиток туристично-рекреаційної сфери, стимулювання економічного розвитку громад, сільських та гірських територій і підвищення рівня екологічної безпеки.

Новим напрямком цьогорічного конкурсу визначено розвиток альтернативної енергетики. Такі проєкти можна буде реалізовувати шляхом встановлення вуличного освітлення із використанням відновлювальних джерел енергії, встановлення відновлюваних джерел енергії (сонячні або вітрові установки) в закладах бюджетної сфери та встановлення сонячних колекторів для підігріву води для потреб гарячого водопостачання в закладах бюджетної сфери.

Максимальний розмір співфінансування проектів для органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районного значення з обласного бюджету – 300 тисяч гривень, для об’єднаних територіальних громад – 500 тисяч гривень, що становитиме не більше 50% загального бюджету.

Разом з цим 1 червня стартує прийом заявок на дев’яті обласні конкурси «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада».

Прийом заявок на дев’яті обласні конкурси та 11 обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування триватиме до 31 серпня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.