Соціум

Франківськ придбає 29 білоруських тролейбусів з українськими моторами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вже найближчим часом місто планує підписати контракт з переможцем тендеру, а на початку наступного року очікує на поставку перших тролейбусів.

«Всього маємо намір придбати 29 тролейбусів. 23 з яких закупимо за кредитні кошти ЄБРР, а 6 – отримаємо як грант. Вкотре повторюю, що робимо ставку саме на розвиток комунального транспорту, адже саме муніципальні перевезення демонструють позитивні тенденції», – пояснив Марцінків.

Про це повідомляє прес-служба МВК.

У середу, 18 липня, у міського голови Руслана Марцінківа відбулася робоча зустріч з представниками виробника «Белкоммунмаш» Республіки Білорусь та директором КП «Електроавтотранс» Віталієм Голутяком. «Белкоммунмаш» отримав перемогу у тендері на придбання тролейбусів для Івано-Франківська. Поповнення рухомого складу КП «Електроавтотранс» стало можливим завдяки співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Як повідомив Віталій Голутяк, тролейбуси будуть оснащені моторами українського виробництва заводу ДП “Завод “Електроважмаш” (м. Харків). Вже замовлено 10 двигунів для майбутніх тролейбусів, які незабаром тестуватимуть у Мінську.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.