Соціум

Дощі наробили лиха. У Микуличині підтопило готель, а в Калуському районі – електричну підстанцію “Карпатнафтохіму”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До відкачування води залучено 11 одиниць техніки та 48 рятувальників підрозділів У ДСНС в області. Минулої доби вдалося відкачати понад 900 м. куб. води. Роботи тривають. За інформацією Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, залишаються частково підтопленими окремі підвальні приміщення житлових будинків.

Фото: Руслан Веселий

Внаслідок сильних дощів у Івано-Франківській області підтопило житлові та адмінбудинки, присадибні ділянки, прибудинкові території та сільськогосподарські угіддя. 

Станом на 06.00 1 липня у Калуші в  Підгірках було підтоплено – 5 присадибних ділянок та 6 будинків. У Богородчанах – 2 житлові будинки. У селі Сваричів Рожнятівського району  –  1 двір. У селі Микуличин – готель Гердан. У Долинському районі на  території НГВУ «Долинанафтогаз» підтопило підвальне приміщення об’єктової їдальні. В Калуському районі на території ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – підстанцію ПГВ 31.

Нагадаємо, внаслідок злив 28 червня на Прикарпатті підтоплено понад 200 будівель, 14 км доріг та присадибні ділянки.

В районах області працюють мобільно-оперативні групи територіальних підрозділів УДСНС в області. З метою координації дій по ліквідації наслідків негоди в УДСНС в області працює оперативна група. На територіях підтоплених населених пунктів працюють комісії органів місцевого самоврядування по уточненню розмірів завданих збитків.  

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.