Розваги

Франківщина презентувала свої туристичні принади у Нью-Йорку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Нью Йорку завершується найбільша в Північній Америці туристична виставка The New York Times Travel Show 2020.

На об’єднаному стенді України Івано-Франківську область презентувала Агенція регіонального розвитку, пише “Івано-Франківщина туристична”.

“Особливо відпочинком в Карпатах та подорожами до Західної України цікавляться американці. І шукають не так дешевий відпочинок, адже Україна довгий час вважалася місцем недорогих вакацій, а цікавляться культурою, традиціями та історією. Особливо у контексті останніх подій, – каже директор Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Віктор Вінтоняк. – США країна побудована емігрантами, в тому числі українськими, а довідатися звідки ти родом, хто були твої предки, дослідити своє рідне, хоч давно втрачене це те до чого кожен приходить у своєму житті».

За словами Віктора Вінтоняка, кожен третій відвідувач розповідав, що його предки були з України, зокрема, з Івано-Франківщини.

Для американців партнери Туристичної ради Івано-Франківської області – управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, Яремчанська міська рада, туроператор «Надія» підготували пропозиції культурно-пізнавальних, ностальгійних турів, пішохідних мандрівок Карпатами тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.