Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Початок”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ідея – вірус, який розповсюджується найшвидше. Фільм Крістофера Нолана “Початок” розповідає, на що здатна ідея та яка тонка грань між реальністю та сном.

Домінік Кобб викрадає або укорінює ідеї в людську свідомість, використовуючи систему спільних сновидінь. Його жертви – впливові світові бізнесмени. Але можливість створювати ілюзії зруйнувала Коббове життя: його дружина покінчила життя самогубством, втративши відчуття реальності після довгого часу, проведеному уві сні, а його самого депортували з США без права бачитися з дітьми. Щоб повернутися додому, Кобб зголошується на важке завдання: вкласти в голову синові енергетичного магната ідею розділити імперію батька. Разом з новою командою спеціалістів Коббові доведеться зануритися багаторівневу ілюзію і побороти травми минулого, щоб не залишитися в ній назавжди.

“Початок” (назву можна перекласти з англійської ще й як “Зародження” або “Укорінення”) знятий у жанрі наукової фантастики, трилера і детектива. Відомий режисер Крістофер Нолан працював над сценарієм фільму 10 років. Картина вийшла на екрани 16 липня 2010 року. Фільм отримав номінації та нагороди на престижні премії, в тому числі й “Оскар”. Головну роль зіграв Леонардо Ді Капріо.

У ролях:

Леонардо Ді Капріо – Домінік Кобб
Кен Ватанабе – Саїто
Еллен Пейдж – Аріадна
Маріон Котіяр – Мел
Джозеф-Гордон Левітт – Артур
Том Гарді – Імс
Кілліан Мерфі – Роберт Фішер
Том Беренджер – Пітер Браунінг
Діліп Рао – Юсуф
Лукас Гаас – Неш
Майкл Кейн – професор
Піт Поселтвейт – Моріс Фішер

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Прянощі та пристрасті”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.