Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Піна днів”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поки в Івано-Франківську триває «Французька весна», пропонуємо переглянути фільм про фантастичну історію кохання за твором французького письменника Бориса Віана «Піна днів».

Головний герой Колін живе у прекрасному домі, де йому готує кухар Ніколя, грає на власному винаході – піанококтейлі й проводить час з друзями Шиком і Алізою, захопленими письменником Жаном-Солем Партром. На вечірці Колін знайомиться з прекрасною Хлоєю, вони закохуються і одружуються. Їхнє життя схоже на сон: польоти на “хмаринках” і довгі прогулянки. Але щастя тривало не довго: Хлоя невиліковно захворіла і тепер в неї всередині росте латаття. Кольоровий і фантастичний світ Коліна починає меншати і блякнути, затягуючись павутиною…

Борис Віан – французький письменник, поет і музикант середини минулого століття. Його твори – фантастичні, епатажні й наповнені символами. Фільм за його однойменним твором вийшов яскравим і легким, Головні ролі виконали відомі французькі актори Одрі Тоту і Ромен Дюріс. Режисер – Мішель Гондрі.

У ролях:

Ромен Дюріс – Колін
Одрі Тоту – Хлоя
Гад Ельмалех – Шик
Омар Сі – Ніколя
Шарлотта Ле Бон – Ізіс
Аїса Маїга – Аліза
Філіп Торретон – Жан-Соль Партр
Саша Бурдо – миша
Ален Шаба – Гуффе

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Янголи і демони”
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.