Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Янголи і демони”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фільм «Янголи і демони» пропонує разом з професором Легдоном пробігтися вулицями і церквами столиці Італії, у пошуках ключів до розгадки таємниці.

У Ватикані помирає Папа і кардинали готуються обирати нового. Тим часом, зникають чотири кардинали і хтось викрадає антиматерію з організації з ядерних досліджень ЦЕРН. Всі підказки вказують на те, що за цим стоїть таємний орден ілюмінатів. Вбитий горем прийомний син мертвого Папи отець Патрік викликає для розслідування Роберта Ленґдона, американського професора, який спеціалізується на символіці. Роберт і його новоспечена помічниця Вітторія відправляються у шалену погоню по Риму в надії врятувати кардиналів і знайти антиматерію. Щоб це зробити, вони повинні розгадати древні загадки та символи, сховані у творах мистецтва по всьому Римі й зрозуміти, кому можна довіряти, а хто веде гру проти них.

Фільм «Янголи і демони» – екранізація однойменної книги Дена Брауна, який прославився іншим своїм твором – «Код да Вінчі». «Янголи і демони», як і інші історії про професора Леґдона, об’єднує детективну історію, мистецтво і пейзажі найкрасивіших міст Європи. Фільм Рона Говарда вийшов 13 травня 2009 року. На фоні скандалу з попереднім фільмом за книгою Брауна, «Кодом да Вінчі», Святий Престол відмовився надати дозвіл на зйомки у Ватикані, тому всі інтер’єри Собору святого Петра і Сікстинської капели були відтворені на знімальному майданчику і за допомогою візуальних ефектів. Додаткові заборони лише підігріли інтерес до фільму, касові збори якого хоч і не перевищили «Код да Вінчі», але були успішними.

У ролях:

Том Генкс – Роберт Ленґдон
Аєлет Зорер – Вітторія Ветра
Юен Макгрегор – Патрік Маккена
Стеллан Скарсгорд – коммандер Ріхтер
П’єрфранческо Фавіно – Ернесто Оліветті
Девід Паскесі – Клаудіо Вінченці
Армін Мюллер Шталь – кардинал Штраус
Ніколай Ліє Каас – найманий вбивця
Віктор Альф’єрі – лейтенант Валенті
Марко Фіоріні – кардинал Баджіа
Боб Єркес – кардинал Гідера
Франклін Амобі – кардинал Ламассе
Курс Ловенс – кардинал Ебнер
Козімо Фуско – архієпископ Сімеон
Кармен Аргенціано – отець Сільвано Бентівольйо

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.