Відео Розваги

Бумбокс та The Gitas презентували кліп на пісню “Тримай мене” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відео на пісню знімали в Україні, Італії та США.

Ідея, режисура, зйомки – Андрій Хливнюк, Саша Чемеров, Олексій Согомонов. Режисер монтажу – Стас Гуренко. 

“Мені особисто дуже сподобалось те що вийшло. Скажу більше, мені це сподобалось більше, ніж дуже велика кількість кліпів, знятих раніше, особисто моїх, і знятих більш професійно. Тому що тут вдалося сфокусуватися і вхопити реальну емоцію. Це не ігрове відео, не постановочне”, – розповідає про те, як знімали кліп “Тримай мене” Андрій Хливнюк.

Частину відео за участі Хливнюка зняли в Україні, частину на півдні Італії. В Неаполі, Помпеях і по дорозі в покинуте місто Крако.

А частину Чемерова – в різних частинах Каліфорнії.

“Десь чотири години в різні сторони я їздив від Лос-Анджелесу. Це були Big Bear Mountain, трошки пустелі біля Palm Springs, Pyramid Lake – багато цікавих місць в Каліфорнії. Це не було так: дубль, знімаємо. Ми просто їхали та співали, просто жили піснею”, – розповідає Саша Чемеров.

“Фактично на двох різних континентах ми зняли відео на одну пісню, і це кайф. І це ще одна інша сторона розуміння цієї пісні, тому що світ маленький, нам здається що він велетенський, але він дуже малий, і це якраз про “Тримай мене” – тримайся, знайди себе в цьому світі, це дуже важливо”, – додає Хливнюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.