Розваги Фото

Більше трьох з половиною тисяч дітей взяли участь у франківському “Місті професій” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В суботу, 21 липня 2018 року, в Івано-Франківську в парку імені Тараса Шевченка відбувся національний проект «Місто професій».

Проект “Місто професій” організовують уже вп’яте. Цьогоріч в заході взяло участь понад 3600 дітей, які мали змогу спробувати себе в понад 50-ти професіях. 


У 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками – понад 400 тисяч осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн. дорослих.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Раніше ми хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Тільки уявіть собі: існує понад 40 тисяч професій, а ми переважно обираємо лише ті сфери діяльності, де працюють наші батьки, друзі або знайомі. Сьогодні ж проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії. Адже якщо людина підійде свідомо до цього питання, то вона займатиметься лише тією справою, у яку закохана, і отримуватиме від цього задоволення. Такі люди викладаються по максимуму і створюють дійсно якісний продукт. Саме вони роблять нашу економіку кращою і рухають країну вперед”, – каже організатор та ідеолог проекту Тетяна Люлька.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.