Гроші Люди Політика

З квітами і молитвою – Марцінків домовлявся з Узином про приєднання до Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 10 лютого, міський голова Франківська Руслан Марцінків відвідав недільну службу в селі Узин, аби запропонувати їм угоду про партнерство і домовитися про створення Франківської ОТГ.

Таку угоду про партнерство Марцінків вже запропонував і селу Добровляни та Колодіївка, що до недавна разом із Узином планували увійти до Вовчинецької ОТГ.

У Добровлянах мер знайомився із громадою теж під час служби Божої.

На зустрічі в Узині мер пообіцяв організувати футбольний турнір між селами, які підпишуть угоду про співпрацю та приміськими селами.

“Франківськ має якісні соціальні послуги, медицину, освіту та транспорт. Тому говоримо сьогодні про угоду про партнерство, – повідомив Марцінків. – В подальшому створимо статут ОТГ, де пропишемо умови спільного господарювання. Важливим на даному моменті є ремонт дороги, допомога церкві з опаленням, а також добудова школи і клубу. ОТГ – це можливість разом вирішувати свої проблеми”.

До теми: Вовчинець набиває ціну. Як мер Франківська домовлявся із селянами про ОТГ

Один з таких договорів вже уклали із Колодіївкою – на сесії міськради минулого тижня депутати проголосували за виділення Колодіївці допомоги у розмірі 1,2 млн грн, аби село не поспішало з об’єднанням із Вовчинцем. Якщо Колодіївка порушить умови договору, гроші доведеться повертати. Також за угодою, мешканці Колодіївки отримають доступ до медичних та освітніх послуг, безкоштовного проїзду за карткою франківця.

Нагадаємо, на початку року у Франківстку оперативно провели слухання про можливість утворення тергромади і водночас про збереження сіл Вовчинець, Крихівці, Микитинці, Угорники і Хриплин у складі міської ради. А потім про можливість власного ОТГ поговорили й у Вовчинцях.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.