Політика

У Франківську більше двох тисяч людей написали заяви про зміну місця голосування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це повідомили у вівторок, 26 березня, на оперативній нараді у міського голови. Заяви на зміну місця голосування вже не приймають.

«Завтра отримаємо бюлетені, завтра-післязавтра будемо видавати на дільниці. Запрошуємо на вибори, кому не прийшло запрошення, просто з паспортом’», – каже Олександра Петрик, голова окружної виборчої комісії. Для того, щоб голосувати на дому, треба подати довідку від лікаря, що, за станом здоров’я, людина не може йти на вибори. Тоді бюлетень принесуть додому. Ще до п’ ятниці можна написати заяву на голосування вдома”.

Всього у Франківську створили 111 виборчих дільниць.

«Є школи, де буде три виборчі дільниці, у деяких спортзалах по дві. Перед нами буде виникати проблема, бо вже є критична маса виборців, деякі райони розростаються», – каже Андрій Лис, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю. – Також нагадуємо, що в ніч на 31 березня переводять годинники».

Нагадаємо, чотири дільниці змінили своє розташування. Дільниця в об’єднанні «Княгинин» буде на Галицькій, 101. Дільниця у фінансово-комерційному коледжі буде на Степана Бандери, 77. Дільниця в Народному домі перенесена на Січових Стрільців, 37, а та, що була у приміщенні міжшкільного комбінату – на Південний Бульвар, 24.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.