Політика

Франківська асоціація атовців відмовилася від 200 запрошень на виступ Зеленського і Кварталу-95

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківській міській асоціації учасників АТО відмовилися від 200 запропонованих безкоштовних квитків на виступ “Кварталу-95”. Про це повідомив заступник голови правління Василь Андріїв  у коментарі руху ЧЕСНО.

Каже, у зв’язку з політичним забарвленням лідера проекту та його висміюванням української мови, культури та держави загалом.

До теми: Здрасьте! Зеленський привіз до Франківська свій “Квартал” (ФОТО)

Попри це, зал міського драматичного театру, що вміщує понад півтисячі осіб, був заповненим.

Шоумен і кандидат у Президенти Володимир Зеленський приїхав до Івано-Франківська 10 лютого разом з командою студії “Квартал-95” у межах усеукраїнського туру. Традиційно перед платним концертом “кварталівці” влаштували благодійний показ свого шоу. Квитки розповсюджували, зокрема, і серед місцевих атовців.

Перед глядачами Зеленський заявив, що під час вечора не буде жодної агітації, а після виступу “кварталівців” ще раз наголосив, що це шоу не задля самопіару. Утім, програма розважального заходу була насичена політичними жартами, що висміювали реальних опонентів Зеленського.

Нагадаємо, під час виступу Кварталу-95 20-річний мешканець Івано-Франківська двічі повідомив про замінування драмтеатру, де відбувався концерт. За кілька годин поліція затримала псевдомінера.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.