Люди Погляд

У Коломиї Порошенко говорив про чесні вибори, НАТО і неповернення до радянщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Коломиї на заводі «Леоні» відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участю президента України Петра Порошенка.

На Прикарпаття президент приїхав, аби обговорити напрямки перспективного розвитку області. На зустрічі присутні кілька сотень чиновників, депутатів, керівників підприємств.

«Ми ламаємо звичай проводити засідання рад в залах обласних центрів, які бачили ще наші батьки. Немає кращої можливості показати рівень розвитку інвестиційної привабливості, аніж зустрітися на такому потужному підприємстві як «Леоні», – розпочав зустріч Петро Порошенко.

Каже, нині у всіх регіонах зустрічі намагаються організувати на європейських підприємствах, які показують інвестиційну привабливість регіону. За його словами, незважаючи на війну, російську пропаганду і зовнішню агресію, українське суспільство йде своїм шляхом.

«Наша команда накреслила план дій, і в наступні п‘ять років ми маємо максимально наблизитись до Європейського Союзу та НАТО. За наступні п’ять років ми маємо перейти рубіж неповернення в радянський союз», – говорить президент.

Також Порошенко каже, що посланці Путіна розповсюджують фейки створені в Кремлі. Але він переконаний, що здоровий глузд переможе і виборці зроблять правильний вибір.

«Наша мета – провести чесні та демократичні вибори. Тільки тоді, коли відбудеться реальне волевиявлення, ми зможемо продовжити курс розвитку. І ми повинні пам’ятати, що від цього вибору залежить цілісність та незалежність нашого суверенітету. Особисто для мене захист держави в пріоритеті», – говорить Петро Порошенко.

Окрім того, президент сказав, що пишається, що саме його підпис стоїть на законі про визнання воїнів УПА учасниками бойових дій.

«Мені соромно, що до мене не вистачало політичної волі прийняти це рішення» – зазначив він та подякував мешканцям області за підтримку президента. Також Порошенко подякував за підтримку армії та за сприяння реформам.

«Війна не дає нам права на помилку», – переконаний верховнокомандуючий.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.