Люди

В Івано-Франківській області за півроку стало менше убивств, але більше грабежів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Рівень злочинності по області значно нижчий, ніж загалом по Україні. Про це повідомив 25 липня на прес-конференції прокурор області Олександр Стратюк.

Дані стосуються результатів роботи органів прокуратури за перше півріччя 2018 року.

“Всього маємо 7 тисяч 233 кримінальні провадження, це менше на 6%, ніж минулого року за аналогічний період”, – каже прокурор.

За його словами, загалом по області є три тисячі постраждалих, з них 100 дітей. 58 осіб загинули за перших півроку 2018. Зменшилось число умисних вбивств – сім проти одинадцяти минулого року, з них всі розкриті. Кількість порушень проти власності зріс на 2%. Більшість кримінальних порушень – крадіжки. Майже на 25% зросла кількість грабежів і більше як удвічі – збройних нападів.

Злочинів, скоєних неповнолітніми, стало менше по відношенню до аналогічного періоду минулого року.

“Відсоток розкриття кримінальних правопорушень – більше 40%, що є вищим показником, ніж загалом по Україні. Злочинів минулих років розкрито на 4%. Хоч це більше, ніж в загальному по державі, але все одно відсоток низький”, – каже Стратюк.

Також за словами прокурора, 355 кримінальних проваджень розпочато цього року, розкрили з них третину. 38 кримінальних проваджень розкрито державною фіскальною службою. За півроку викрили 6 організованих злочинних груп, які займалися незаконним гральним бізнесом, продажем незаконних речовин тощо.

За півроку по області завдано збитків на суму 49 мільйонів гривень, з них 35 вже відшкодували. Зменшилася кількість проваджень у земельній сфері. Сума збитків по земельних справах – 3,6 мільйонів гривень.

Зараз відкрито 6 кримінальних проваджень у сфері будівництва і експлуатації доріг, з них 5 розпочато у 2018 році.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.