Люди

У Франківську прощаються з капеланом батальйону “Госпітальєри” Сергієм Морозом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У народному домі “Просвіта” в Івано-Франківську розпочалось прощання з водієм-парамедиком батальйону “Госпітальєри”, військовим капеланом Сергієм Морозом з позивним “Фрост”. Чоловік помер від важкої недуги.

Прощання розпочалось із панахиди. Попрощатися з героєм зійшлися ветерани, приїхали побратими з батальйону “Госпітальєри”, друзі і знайомі, сотні франківців, які вважають своїмм обов’язком підтримати родину, пише Курс.

“Для багатьох з нас це був приклад мужності, підтримки. Сама його присутність додавала впевненості, спокою. Сергій носив віру в серці. Його світло наклало відбиток на всіх, хто його знав”, – розпочали прощання капелани.

Капелан сказав, що кожному з нас належить перейти межу, де ми переходимо в безсмерття. Своєю промовою він заперечує відчай і горе, і дає надію. Тому церемонія дуже світла, спокійна і усвідомлена.

Франківець Сергій Мороз з січня 2015 року перебував в АТО, у найгарячіших точках. Він госпітальєр ДУК ПС — вивозив поранених з поля бою. Потім вивчився на капелана, лікував душі бійців. А ще вони разом з дружиною Тетяною возили на Донбас допомогу для побратимів.

До теми: Історії з АТО. Від госпітальєра до капелана

Сергій та Тетяна боролися із онкологічним захворюванням та обоє перенесли операції та курси хіміотерапії.  Водій-парамедик батальйону «Госпітальєри», військовий капелан Сергій Мороз пішов з життя у ніч на четвер, 14 березня. 

У суботу, 16 березня о 10.30 відбудеться похорон. Від народного дому «Просвіта» всі, хто хоче провести Сергія в останню дорогу, зможуть поїхати автобусами на міське кладовище. Автобуси будуть забезпечені. На кладовищі поховання почнеться о 12.00.

Франківські госпітальєри Тетяна і Сергій Морози – люди тижня за версією “Репортера” (ВІДЕО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.