Люди Фото

У Франківську бренд міста обиратимуть з шести варіантів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На черговий конкурс надійшло  16 ідей від п‘яти авторів.

У понеділок, 30 липня, конкурсна комісія розглянула заявки і голосуванням обрала шість ідей-фіналістів. Про це повідомляють на сайті виконкому.

Автор ідеї – В. Демків

Як повідомляють у міськвиконкомі, конкурс на розробку бренду Івано-Франківська оголосили в травні. Нині над вибором бренду зараз активно працює міська рада спільно з проектом ПРОМІС.

Автори ідеї – Юрій та Марія Козакевичі та “Брендарі”

«Ми вже років 10 намагаємось розробляти бренд і логотип. От нарешті дійшли до фінальної частини. Були цікаві та неординарні ідей, але якогось єдиного бачення не було. Тому комісія та робоча група відкладали на потім це завдання. Аж цього року дійшли розуміння, що бренд таки потрібен, бо через нього сприймається наше місто», – говорить заступник міського голови  Богдан Білик.

Автор ідеї – Webmil

Охочі допомогти конкурсній комісії визначитись з єдиним переможцем можуть надсилати свої думки до 13 серпня на електронну адресу: uzzt@mvk.if.ua.

“На думку експертів конкурсної коміії, десь не вистачає всіх аспектів брендингу, десь потрібно доопрацювати логотип, десь не вистачає гасла або ж воно не достатньо відображає стратегію міста”, – йдеться в прес-релізі.

 

Автори самі презентують перед конкурсною комісією свої роботи, так оберуть бренд Івано-Франківська.

Як зазначила головна радниця з питань врядування проекту ПРОМІС Кейді Ворд, створення бренду – це досить тривалий і клопіткий процес, який вимагає рішень багатьох осіб. Бренд обов’язково відображає думки мешканців, але також слід враховувати  стратегічне бачення міста в цілому.

Автор ідеї – Тепле місто

«Ми беремо загальну стратегію розвитку міста, в якій враховані думки громади. У випадку Івано-Франківська під час розробки стратегії відбувались громадські слухання. Якщо говорити про створення бренду, теж мали дискусії з громадою, опитування, вивчали думки. Зараз наше завдання: на базі всього цього створити правильну візію, єдине бачення із врахуванням думок громади та досвіду експертів», – каже Ворд.

Проект ПРОМІС допоміг визначитись з брендом 60-ти містам у 12 країнах, серед яких – Канада, США, деякі карибські країни. Що стосується України, то за сприяння іноземного проекту зі своїми брендами визначились: Кривий ріг, Дніпро, Рівне, Мелітополь, Вінниця.

 

Автор ідеї – І. Гуцуляк

 

Comments are closed.