Люди

У Франківську активісти вийдуть за цирк без тварин – запрошують усіх охочих

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В неділю, 14 квітня о 12:30 в Івано-Франківську пройде акція за цирк без тварин.

Збір охочих приєднатися –  на стадіоні “Рух” де цього дня проходитимуть виступи цирку Shekera.

Читайте: Звірі тут не для розваг. У Центрі реабілітації Галицького НПП лисиці живуть на деревах (ФОТО)

“В своєму анонсі “цирку під водою” Shekera прямо заявляє експлуатацію в шоу диких тварин. Нагадаємо, ще у 2017 році Законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження” було заборонено існування пересувних звіринців, якими за визначенням у законі є пересувні цирки.
В цирках тварини утримуються в жахливих умовах та під час дресури піддаються постійним знущанням”, – повідомляють організатори акції.

Нагадаємо, департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради затвердив нові правила з благоустрою 2 травня 2018 року. У них є 27 розділів з підпунктами, серед яких – 14.7 «На території міста Івано-Франківська заборонене надання послуг пересувних цирків з тваринами». Та згодом рішення щодо заборони цирку з тваринами на території Івано-Франківська оскаржили в суді.

Зоозахисна організація «PETA» вказує, що цирки заборонені у 19 країнах, на сайті «Stop Circus Suffering» від міжнародної організації захисту тварин пише – 39 країн у Європі, Азії та Америці. Заборона на цирки з тваринами діє в окремих штатах чи містах США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Німеччині, Іспанії, Норвегії тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.