Відео Люди

У будинку на Мазепи тече відремонтований дах, – люди обурені, МІУК не реагує (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сморід, пліснява та висока вологість прямо у помешканні . Мешканці будинку, що по вулиці Мазепи, 58, потерпають від протікання даху.

Будівля знаходиться в управлінні «Муніципальної інвестиційної управляючої компанії».

У 2017 році тут провели капітальний ремонт покрівлі, дерев’яних конструкцій і ринв. Все відбувалося на умовах співфінансування з міським бюджетом. Тому на кожну квартиру обійшлося це у близько 4 тисячі гривень. Та через рік, під час першої відлиги, мешканці верхніх поверхів побачили, що стеля та стіни мокріють, йдеться у сюжеті каналу 402.

За словами мешканців, в МІУК зверталися неодноразово. Мовляв, управителі склали відповідний акт і на цьому все — жодних дій не відбувається. Нині дійшло до того, що вода почала просочуватися навіть у квартири мешканців 3-го поверху.

В “Муніципальній інвестиційній управляючій компанії” пояснюють: головні труднощі в тому, що через розгалуження системи опалення на горищі, – дах постійно гріється і на ньому утворюється крига, яка і стає причиною затоплення. Але свою бездіяльність комунальники заперечують. Мовляв, торік доручили підряднику усунути проблему. Але, як виявилося, безрезультатно.

В свою чергу люди з підтоплених квартир відмовляються сплачувати квартплату, до поки управитель не усуне причину підтікань і не зробить ремонт їхньої оселі.

Деталі у сюжеті:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.