Люди

У 2018 році на Прикарпатті влаштували на роботу 175 учасників АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на 1 січня 2019 року на обліку у Івано-Франківській обласній службі зайнятості перебуває 226 демобілізованих бійців.

У 2018 році роботу знайшли 175 учасників АТО.

посвідчення учасників бойових дій

«Протягом минулого року послугами обласної служби зайнятості скористались 817 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, – повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. – З них 175 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості. В тому числі 25 осіб отримали допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи. 5 – працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного соціального внеску роботодавцю».

Читайте також: Головою міської Асоціації учасників АТО у Франківську став Ігор Синяк

Також з числа демобілізованих учасників АТО, які звернулися до центрів зайнятості області, 55 осіб проходили професійне навчання, 73 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

«Допомога у поверненні до мирного життя демобілізованих військовослужбовців, у тому числі вирішення проблеми зайнятості, є одним з найважливіших напрямків роботи Івано-Франківської служби зайнятості. Ця робота ведеться постійно, системно та цілеспрямовано», – зазначив Цимбалюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.