Люди

Стали відомі імена морських піхотинців, які вчора загинули на Донбасі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу 11 вересня бойовики в зоні ООС здійснили 18 обстрілів, у результаті двоє українських воїнів загинули, один був важко поранений.

Згідно з повідомленням Військово-морських сил ЗСУ, під час ворожого обстрілу загинули морські піхотинці Микола Обуховський та Олександр Лінчевський, пише Репортер.

11 вересня… під час ворожого обстрілу загинуло двоє військовослужбовців одного з підрозділів морської піхоти Військово-морських сил: прапорщик Обуховський Микола Миколайович та матрос Лінчевський Олександр Валерійович”, – йдеться у повідомленні.

Командування та особовий склад ВМС висловили співчуття рідним і близьким загиблих.

Микола Лінчевський

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко повідомив, що Лінчевському був 21 рік.

Прапорщик Обуховський Микола Миколайович, був досвідченим воїном, на війні з самого її початку. Вийшов з Дебальцево і продовжив службу. Мав велику любов до неба і досвід в парашутній справі. Дуже любив свою службу, ніколи не відступав назад, жадав перемоги і завжди підтверджував це ділом. В Миколи Миколайовича залишилася маленька донька та дружина, – написали на сторінці Першого окремого батальйону морської піхоти у соцмережі.

Матрос Лінчевський Олександр Валерійович на службі зарекомендував себе як людина, що не боїться виконувати поставленні завдання, завжди знав що робити і як правильно це зробити, відносно недавно на службі, але вже користувався авторитетом серед своїх братів по зброї. Завжди хотів вчитися і вдосконалювати себе у військовій справі. Він служив строкову службу, але коли дізнався, що підрозділ їде на виконання завдань в ООС, підписав контракт і НЕ СУМНІВАЮЧИСЬ поїхав зі своїми побратимами.
Для усього підрозділу це болюча втрата, адже ми маленька сім’я і коли йдуть найкращі це глибоко ранить в серце!

Вічна пам’ять героям!
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.