Люди

На Франківщині Держпродспоживслужба контролює тепло в школах та садках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За період з 16 по 23 листопада спеціалістами Служби проведено 72 моніторингові відвідування дитячих навчальних закладів області, з них – у 27 дошкільних навчальних закладах та 45 школах.

Недотримання температурного режиму зафіксовано в трьох дошкільних і п’яти загальноосвітніх навчальних закладах, що може негативно вплинути на здоров’я дітей і підлітків, пише Репортер з посиланням на сайт Головного управління держпродспоживслужби в області.

Такі факти мали місце в ДНЗ «Зірочка» міста Болехів, ДНЗ «Малятко» села Голинь Калуського району, ДНЗ «Віночок» село П’ядики Коломийського, ЗОШ№1 міста Болехів, ЗОШ №3 міст Калуш, гімназія міст Коломия, ЗОШ І-ІІІ ст села Сопів та НВК села Велика Кам’янка Коломийського району.

За результатами моніторингових обстежень в заклади освіти направлено 38 інформаційних листів щодо дотримання температурного режиму згідно санітарних вимог.
Питання контролю за дотриманням температурного режиму дитячих навчальних закладах області перебуває на постійному контролі Держпродспоживслужби.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.