Люди

Мийте руки! Коронавірусну інфекцію вже зафіксували в 11 країнах – МОЗ (ІНФОГРАФІКА)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на 26 січня у світі зареєстрували 2 014 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції 2019-nCoV, 56 із них – летальні.

Із них летальних – 56. Окрім Китаю, захворювання зафіксовано у 10 країнах світу, повідомляє МОЗ України, пише Репортер.

Україна продовжує виконувати усі технічні рекомендації ВООЗ щодо попередження розповсюдження нового коронавірусу. В аеропорту Бориспіль з 26 січня проводиться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. Фахівці санітарно-карантинного підрозділу підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами.

Коронавірус в Китаї: США, Японія та Франція евакуюють своїх громадян з Уханя

Мандрівників із симптомами ГРВІ будуть направляти на подальше медичне обстеження з тестуванням на коронавірус. Крім того, усім, хто  подорожує, надається актуальна інформація щодо попередження захворювання.

Міністерство охорони здоров’я України створило оперативний координаційний штаб з залучення провідних епідеміологів, інфекціоністів, науковців, реаніматологів, фахівців екстреної медицини та інших спеціалістів.

Хороші й погані новини про коронавірус – доктор Комаровський (ВІДЕО)

На сьогодні є повідомлення про три підозри на коронавірусну інфекцію 2019-nCoV в Україні. Два випадки не підтвердились. За результатами лабораторного дослідження у цих випадках підтверджено грип.

Діагностика третього випадку триває.

Міністерство закликає дотримуватись звичайних заходів обережності та профілактики ГРВІ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.