Люди

Коломиянки відкрили крамницю квітів у Чикаго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дві рідні сестри родом з Марківки, що на Коломийщині вже багато років живуть у Сполучених Штатах Америки в місті Чикаго, штат Іллінойс.

Трішки більше, як два роки тому, вирішили зайнятись власною справою. Тепер у них є невеличка крамниця квітів під назвою “The City Garden of Chicago”, пише Дзеркало медіа.

“Коли ми приїжджали в Чикаго, виникала проблема купити дійсно гарні квіти, – розповідає Зореслава Мацьків. – У нас в Україні вже давно були коробки з красивими квітами, а тут, в Чикаго, цього не було. Навіть коли йшли на день народження, гарний букет знайти було нереально. Все було стандартне. Саме тому ми вирішили зайнятись цією справою. Почали спочатку між друзями та рідними дарувати. Люди побачили й почали звертатися: де ви такий букет взяли, дайте номер телефону, чи можете нам зробити…”

Дівчина пригадує, що перших півроку працювали вдома. Пізніше з’явилось більше замовлень й довелося шукати приміщення. Так й почали розвиватись. У планах на майбутнє відкрити ще один магазин.

Кажуть, створити власний бізнес у США  не важко. Головне мати позитивні відгуки. Рекламують свою крамничку здебільшого в Інстаграмі. Деякий час про них писав журнал української діаспори “Ukrainian people”.

Дівчата беруть участь у подіях від української діаспори. Були спонсорами “Ukrainian Fashion Shows” та “Міс українська діаспора”. А нещодавно почали співпрацювати з п’ятизірковим готелем “Four seasons” в Чикаго. Це один з найвідоміших готелів у світі. Їхня мережа тягнеться по всьому світу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.