Люди

Франківські студенти зайняли другі місця на всеукраїнських конкурсах наукових робіт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відбулася підсумкова конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм» на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

На ній друге місце зайняла студентка четвертого курсу факультету туризму ПНУ Світлана Чернявська, пише прес-служба університету.

Студентка підготувала та захистила науковий проект «Замки та фортифікаційні споруди Карпатського регіону Румунії як об’єкт туристичної атракції».

Також, у вівторок, 2 квітня, відбулася підсумкова науково-практична  конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».  Захід проходив у Національному університеті «Львівська політехніка». У конференції взяли участь 43 автори наукових студентських робіт з 18-ти закладів вищої освіти України.

На ній також друге місце зайняли студенти ІV курсу спеціальності «Біологія» факультету природничих наук нашого університету Дмитро Василюк та Роклолана Щерба.

Студенти виступили з доповіддю на тему: «Вплив світлодіодного освітлення на фізіологічні та біохімічні показники смородини Ribes nigrum в культурі in vitro».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.