Культура Світ

Оскар 2019: повний перелік переможців в основних номінаціях

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 24 лютого, у Лос-Анджелесі пройшла урочиста церемонія нагородження премій Американської кіноакадемії.

Переможцем у номінації “Найкращий фільм” стала стрічка Пітера Фареллі “Зелена книга”. До церемонії вважалося, що премію в цій категорії отримає “Рома” (“Рим”) Альфонсо Куарона, пише ВВС.

Загалом у “Зеленої книги” – перемоги у трьох номінаціях, зокрема в категорії “Найкращий актор другого плану” і “Найкращий оригінальний сценарій”.

Найбільше “Оскарів” – в “Богемної Рапсодії” (4). Водночас у “Роми” і “Чорної пантери” – по три.

Ось, як виглядає список переможців в основних номінаціях:

Найкращий фільм
  • Переможець: “Зелена книга”
  • “Чорна пантера”
  • “Богемна рапсодія”
  • “Фаворитка”
  • “Чорний куклукскланівець”
  • “Рома”
  • “Народження зірки”
  • “Влада”
Найкращий фільм іноземною мовою
  • “Рома” – Мексика
  • “Капернаум” – Ліван
  • “Холодна війна” – Польща
  • “Робота без авторства” – Німеччина
  • “Крамничні злодюжки” – Японія
Найкращий режисер
  • Переможець: Альфонсо Куарон – “Рома”
  • Йоргос Лантімос – “Фаворитка”
  • Спайк Лі – “Чорний куклукскланівець”
  • Адам Маккей – “Влада”
  • Павел Павліковський – “Холодна війна”
Найкращий актор
  • Переможець: Рамі Малек – “Богемна рапсодія”
  • Крістіан Бейл – “Влада”
  • Бредлі Купер – “Народження зірки”
  • Вігго Мортенсен – “Зелена книга”
  • Вільям Дефо – “На порозі вічності”
Найкраща акторка
  • Переможниця: Олівія Колман – “Фаворитка”
  • Леді Гага – “Народження зірки”
  • Яліца Апарісіо – “Рома”
  • Гленн Клоуз – “Дружина”
  • Мелісса МакКарті – “Чи зможете ви мені пробачити?”
Найкращий актор другого плану
  • Переможець: Махершала Алі – “Зелена книга”
  • Адам Драйвер – “Чорний куклукскланівець”
  • Сем Елліотт – “Народження зірки”
  • Річард Грант – “Чи можете ви мені пробачити?”
  • Сем Роквелл – “Влада”
Найкраща акторка другого плану
  • Переможниця: Реджина Кінг – “Якби Біль-стріт могла заговорити”
  • Емі Адамс – “Влада”
  • Маріна де Тавіра – “Рома”
  • Емма Стоун – “Фаворитка”
  • Рейчел Вайс – “Фаворитка”
Найкращий мультфільм
  • Переможець: “Людина-павук: Навколо всесвіту”
  • “Суперсімейка-2”
  • “Острів собак”
  • “Мірай з майбутнього”
  • “Ральф-руйнівник-2: Інтернетрі”
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.